7.03 | Rekrutacja od kuchni – jak zrobić wrażenie na przyszłym pracodawcy?


„Czas studiów to najlepszy okres w życiu” – te słowa słyszał już chyba każdy z nas. Faktycznie dobrze być studentem, ale co dalej? Niestety po zdobyciu wykształcenia trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i stawić czoła wielu nowym wyzwaniom. To może brzmieć przerażająco, ale… wcale nie musi! Wystarczy, że już teraz o to zadbacie i dowiecie się jak zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy. Rekrutacja od kuchni – tak brzmi temat warsztatu, który przygotowała dla Was firma Orange. Spotkanie poprowadzą specjaliści w zakresie prowadzenia rozmów rekrutacyjnych. Będzie to wydarzenie, na którym nie tylko poszerzycie swoją wiedzę teoretyczną na temat sposobu przeprowadzania rekrutacji w firmach, ale także będziecie mogli ją od razu wykorzystać podczas zadań praktycznych. 

Jeśli nie chcecie żeby słowa: rozmowa rekrutacyjna wywoływały ciarki na Waszym ciele to zapraszamy na WARSZTAT. Odbędzie się on we wtorek 7 marca 2017 roku o godz. 15.15 w sali A1 na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. 

Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić FORMULARZ, który znajduje się na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/666121870257021/

Do zobaczenia!