14.12 | Coca-Cola Day – tego jeszcze nie było!


15419746_10153829629196525_3309051990689636787_o

W grudniu odbył się PIERWSZY WARSZTAT, którego współorganizatorem był BEST Engineering Meeting!

Chyba każdy z nas próbował tego znanego na całym świecie smaku… Mowa tu oczywiście o Coca-Coli! To właśnie z firmą Coca-Cola HBC Polska mieliśmy okazję tworzyć Coca-Cola Day, który odbył się na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda praca „od kuchni” w tak znanej firmie i jak to się dzieje, że akurat ten napój jest tak popularny. Oprócz tego, że mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania to czekały też na nich świąteczne podarunki i oczywiście jedyna w swoim rodzaju: Coca-Cola! Podczas tego dnia można było wziąć udział w jednym z warsztatów: Oszczędność energii elektrycznej przy produkcji Coca-Coli lub Personal Branding – bądź marką jak Coca-Cola. A na sam koniec – „wisienka na torcie”, czyli SPOTKANIE Z PREZESEM COCA-COLA HBC POLSKA – Nikosem Kalaitzidakisem!

Coca-Cola Day był wyjątkowy i dostarczył wiele wrażeń, także ze względu na panującą tam świąteczną atmosferę… bo przecież nie możemy zapomnieć, że to właśnie reklama Coca-Coli jest co roku zwiastunem nadchodzących świąt.

To dopiero początek… Jeszcze wiele wyjątkowych warsztatów przed nami! Przygotujcie się na ambitny rok 2017!