BEST Warsaw


BEST (Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 96 uczelni technicznych w 33 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej … to my 🙂

„Work hard, play hard” – czyli co robimy?
Naszym podstawowym celem jest wykształcenie nowej generacji euroinżynierów. Dlatego też pomagamy studentom w poszukiwaniu praktyk i pracy.Projekty takie jak Inżynierskie Targi Pracy, Spotkania z Pracodawcą czy bezpłatny portal pracy Bestoferta.pl informują studentów o wymaganiach stawianych przez firmy i aktualnych sposobach rekrutacji. Studenci mogą również wziąć udział w warsztatach odbywających się w czasie tych wydarzeń.
Innym – bardzo popularnym projektem BEST-u są BEST Courses – cykl bezpłatnych kursów naukowych za granicą! Dzięki wyjazdowi możesz połączyć przyjemne z pożytecznym – poznać sympatycznych obcokrajowców i nauczyć się wybranego języka obcego.

Jednak studia to nie tylko praca i nauka … więc w wolnym czasie BEST proponuje zabawę w karnawałowym balu Karnavauli oraz grze miejskiej Miasto Zagadek.

Strona www: www.best.warszawa.pl

7363556344_32da1f1b41_o