11/16/23.05 | Majowe warsztaty na PW!


 

Maj to czas kiedy wszystko budzi się do życia… My też nie będziemy próżnować! Mamy dla Was aż TRZY WARSZTATY! Każdy z niesamowicie ciekawą firmą i wyjątkowym tematem! Teraz już tylko od Was zależy decyzja, który z nich interesuje Was najbardziej. Wszystkie? Nie ma problemu! Możesz wziąć udział w każdym z nich.

TEKNIKA


 • Temat:
  Stwórz szafkę do swojego pokoju!
 • Data:
  11 maja 2017, 13:15-17:00
 • Forma warsztatu:
  company visit

Opis warsztatu:

Wyprodukuj szafkę w technologii CNC!

Kameralny warsztat w firmie Teknika to unikalna możliwość praktycznego zastosowania oprogramowania CAD/CAM i stworzenia mebla do własnego użytku na przemysłowych maszynach do obróbki drewna najnowszej generacji.
Warsztat odbędzie się w TEKLAB, czyli nowoczesnym centrum dla przemysłu drzewnego i meblarskiego zlokalizowanego w siedzibie firmy Teknika na Wilanowie.
Uczestnicy warsztatów zostaną podzieleni na grupy i pod okiem ekspertów z firmy Teknika, wezmą udział w procesie projektowania i produkcji mebla.
Warsztat będzie również okazją do zmierzenia się z realnymi problemami serwisowymi maszyn CNC.
Uczestnik, który wykaże się najlepszym wyczuciem i umiejętnościami technicznymi otrzyma świeżo wyprodukowaną szafkę.
Jeśli chciałbyś w praktyce poznać zagadnienia takie jak:
– projektowanie i tworzenie produktów z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM,
– tworzenie na żywo mebli z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn,
– rozwiązywanie problemów serwisowych maszyn CNC,
To warsztat 11 maja w TEKLAB jest właśnie dla Ciebie!

DIEBOLD NIXDORF


 • Temat:
  Dzień z życia agenta.
 • Data:
  16 maja 2017, 15:30-18:30
 • Forma warsztatu:
  szkolenie w języku angielskim

Opis warsztatu:
Dzień z życia agenta.. brzmi interesująco prawda? Chcesz się dowiedzieć jak wygląda jego praca? Podczas tego szkolenia będziesz miał okazję nie tylko poznać narzędzia przydatne w trakcie obsługi klienta, ale także skuteczne metody prowadzenia rozmowy! Kto nie chciałby nauczyć się sztuki perswazji? Ta umiejętność przydaje się przecież na co dzień. Oprócz tego będziesz miał okazję wypróbować świeżo nabyte umiejętności w praktyce! Co więcej, dokładniej poznasz urządzenia znajdujące się na stacji paliw, które każdy kojarzy, ale zna tylko powierzchownie. Jak się je obsługuje z perspektywy agenta? Prawda zostanie odkryta podczas warsztatu! To i wiele innych ciekawostek czeka na Ciebie już wkrótce!

A day in the life of an agent… sounds interesting, doesn’t it? Do you want to find out how such a job looks like? During this workshop you are going to have the opportunity to acquaint yourself with the tools useful in customer service, as well as with effective methods of holding your conversation. In fact, it is a highly advantageous ability, even in everyday life.
Apart from that, you will be given a chance of trying newly gained skills in practice!
What is more, you will become familiar with petrol station mechanical equipment, which everyone knows, but only superficially. How are they operated from the agent’s point of view?
The truth will be revealed at the workshop! This and many other fascinating issues will be waiting for you soon! Just fill the application form: HERE!

IBM


 • Data:
  22 maja 2017
 • Forma warsztatu:
  warsztat – design thinking

Więcej informacji już niebawem!

 

ZAPISY NA WSZYSTKIE WARSZTATY TUTAJ!